MOBİL MENÜ

Kurumsal

Ana Sayfa KURUMSAL
Ana SayfaKURUMSAL

Hakkımızda

Asalsoy Kalıp Özel İstihdam San. Tic. A.Ş. olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı prensip edindik. Bu doğrultuda gerek otomotiv sektörü, gerek denizcilik sektörü hizmetlerimizle karşınızdayız.

Sektörde10 Yılı aşkın süredir TKM MAP olarak faaliyet gösteren şahıs firmamız, kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlayıp 2017 yılından itibaren ASALSOY A.Ş. olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Sektöründe öncü kuruluş ASALSOY uzman kadrosuyla üretiminize ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine en büyük katkıyı sağlıyor. Yapmanız gereken bize mail yada telefonla ulaşmak,size her konuda en hızlı çözümü sunmaktan mutluluk duyarız.

Firmamız; Siz değerli müşterilerimize 15 yıllık iş deneyimi ve tecrübesi ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız; Her türlü kalıp imalat bakım onarım ve montaj kapasitesine sahip olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız; Personellerinin kalıp konusunda uzmanlaşmalarını benimseyip bütün kalıp fuarları ve eğitim seminerleri olmak üzere personellerinin uzmanlaşıp sertifika almalarını sağlamıştır.

Yurtiçi ve Yurtdışında Otomotiv ve Denizcilik sektöründe birçok firma çalışmalarımız devam etmektedir. Otomotiv sektöründe Dünya'da isim yapmış gerek ana sanayi gerek yan sanayi kalıp imalat sürecinde faaliyet gösteren COŞKUNÖZ AŞ, BEYÇELİK GESTAMP, SIRENA MARIN, AZIMUT YACHTS, ALPİN KİMYA, PRES METAL, ALPFORM KALIP, TOKSAN OTOMOTİV, OGIHARA, INTEGRAL, AK-PRES, BOZTEKİN AŞ, AYKALIP LTD ile çalışmış ve kalıp alıştırma, imalat ve montaj sürecinde uzun süredir çalışmakta olup siz değerli müşterilerimize aynı kalitede hizmetin teminatını vermektedir. 

ASALSOY A.Ş., Siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarında yanında yer alıp kaliteli, kalıcı hizmet vermeyi ve sektöründe son derece iddialı olmayı amaçlamıştır.
 

ASALSOY KALIP ÖZEL İSTİHDAM HİZMETLERİ SAN.TİC.A.Ş.